Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Był jej pierwszym facetem i zarazem mężem teraz podobno nie umi zaufać żadnemu facetowi. Zdradził ją podobno z Paris Hilton :/ Idiota mając taką laske, która była w nim zakochana...

Logan_Cole

Niewiem co ona w ogóle w nim widziala...może znajdzie sobie teraz kogos innego,bo nawet ladna z niej dziewczyna...i fajnie zagrała w Stay Alive

Fallen_Angel_90

Sophia i Chad tworzyli ładna pare i widac było ze naprwde sie kochali ale niestety Chad wszystko zepsuł... Teraz jest z Kenzi ale z roznych zrodeł wynika ze Chad nadal zazdrosny o Sophie. Wiadomo nie łatwo wybaczyc zdrade wiec co dziwowac sie Sophi....

Angel_48

Bo on się uważa nadal za macho... Playboya... :/ Wygląda dobrze jak grał w 1-3 sezonie OTH, a teraz :/ Wie, że z jego winy juz znią nie jest. A ona dobra, piękna, i mam branie, a Chada skręcało jak widział, że ktoś ją podrywa. Teraz się uspokoił, ktoś mówił z planu, że juz bez awantur jest.

Logan_Cole

Skąd wiesz, za kogo TERAZ uważa się Chad? Siedzisz mu w głowie czy jak?

justyssia

wystarczy przemyslec to co zrobił Sophi. Skoro ja kochał to po zdradził?? Nie wiem ale moim zdaniem normalny facet by tak nie postapił wobec zony ...

Angel_48

No właśnie. Zrobił. Co nie znaczy, że ciągle jest taki sam. Nikt tego nie wie na 100% procent. A w ogóle już pisanie, że on się uważa za kogoś... Ja też mogę sobie napisać, że X się uważa za a), b) i c), bo kilka lat temu coś zrobił. Bez jakichkolwiek dowodów to tylko puste słowa.

justyssia

Jesli chodzi o Chada, to wypowiadalam sie na jego temat tysiace razy.
Co do Sophii to nie wiem czy wiecie,ale spotyka sie teraz z Jamesem:)(Nathan z OTH)Mam nadzieje,ze im sie ułoży.

_Mia_

Skąd taka wiadomość? Bardzo ciekawa para by z nich była.


A co do Chada... Na obrazku wyglądali na szczęśliwych, zakochanych. Niczym prawdziwa miłość. Za pewne było tak i w rzeczywistości, ale gdy ślub bierze się za szybko, w młodym wieku to mała drobnostka wszystko psuje.

Szkoda.

pannaannowata

http://www.brookeandlucas.fora.pl/news,9/sophia-i-james-lafferty,36.html - tu znajdziesz ich zdjęcia razem;)

dzemamer

No james i soph są razem podobno od ok 7 miechów, ale dopiero niedawno w wywiadzie Chad ich wydał :) Powiedział ' Soph ma Jamesa, a James i ja jestem przyjaciółmi'

Ale nie tylko Chad był zły, bo Soph podobno już znim zaczęła sypiac jak on byl jeszcze w związku z jego wcześniejszą dziewczyną i Soph to nie przeszkadzało i znim sypiała. A z tym ślubem podobno było tak, że Soph już nie mogła się doczekać aż Chad się jej oświadczy, bo dla niej on był tym jedynym na całe życie i innego nie chciała poza nim ( spoilery, i wywiady youtube :) tam o tym czytałem i słyszałem jakieś 8 miechów temu) Podobno to prawda potwierdzona przez prz ich przyjaciół.

Logan_Cole

Fajnie razem wyglądają. ;]] Mam nadzieje, ze Sophia będzie szczęśliwa z nim (trudno by nie :DDDDDD). A Chad widać jak nic, że jest ZAZDROSNY.

dowszystkiegocosieda

Sophia spotyka sie z Austinem czyli serialowym Julianem:)

Logan_Cole

jak czytam opis Logan_Cole to wydaje mi się, ze pomylił Brooke z Sophią. xd

Leighton

a wiecie co, te wszystkie zdrady, rozwody, itd nikt tak naprawde nie wie jak to jest, nikt z nas z nimi nie gadal, to takie przypuszczenia wszystko co kto jak i gdzie. moze im sie po prostu nie ukladalo, mzoe ja zdradzil, moze cos jeszcze. wiecie jaki jest show biznes, duzo gadania a czesto polowa to plotki. w glowach im nie siedzimy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones