Samaire Armstrong

Samaire Rhys Armstrong

7,2
1 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samaire Armstrong

mogę o niej powiedzieć tylko tyle, ze ma piekne oczy i niezły temperament.
Właśnie obejrzałam dośc cieniutki filmik pt. "Męsko-damska rzecz"...
Ładna jest, ale nie piękna :)A czy zdolna, to się może jszcze okaże, o ile nie zginie w morzu przeciętności aktorskich dokonań.

Vena_Poetica

Dla mnie jest po prostu niesamowita. Jest śliczna :) aż sobie zrobiłem z nią tapetę ;p jak ktoś chce to pisać na maila wrubel19@interia.pl Ta dziewczyna (a raczej może jej bohaterka Anna) zmieniała moje spojrzenie na sprawy sercowe.

Ps. Sposób w jaki pomagała Sethowi w wesołym miasteczku oraz Ryan'owi i Marissie był dla mnie bardzo wzruszający i pokazał całe jej piękno i dobre serce :)

Wrobel_2

a o jakim filmie teraz pisales z nia ???

Sebastian_tylkomanu_2

podejrzewam, że o The O.C :)

Vena_Poetica

Śliczna jest :) za każdym razem jak oglądam "Męsko damską rzecz" to się rozpływam patrząc na nią. Ta jej mimika twarzy, oczy, uśmiech, spojrzenie... Cudo :)

ludi15

Też zauroczyła mnie jej mimika ;P Aż sobie film cofałam kilka razy, haha. Świetnie gra twarzą i głosem! Co do wyglądu, to wg mnie jest ładna, nie żadna "super laska", choć to wg mnie pozytyw ;)
Na razie widziałam z nią tylko jeden film, ale muszę to nadrobić, bo chyba odnalazłam właśnie bardzo zdolną, młodą aktorkę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones