Samaire Armstrong

Samaire Rhys Armstrong

7,2
1 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samaire Armstrong

ehhm, najlepsza posatc w tym serialu (no moze jeszcze dorównuje jej Julie i Kaitlin) Pasowałoby w życiu na taka trafić;P

RepoK

Wedlug mnie zdecydowanie nie ejst najlepsza postacia w serialu! Nie wiem kto zasluguje na to miano, ale raczej nie ona. A w czym Ci tak do gustu przypadly Julie i Kaitlin? I oczywiscie Anna:)

Gryzio

juz Ci odpowiadam:P
Anna: podoba mi sie jej rola bardzo (i oczywiście ona sama:D), fajne poczucie humoru i ogólnie miła w odbiorze jest:)
Kaitlin: fajnie wykreowana w serialu, ładna i przede wszystkim potrafić byc wredna(sam czasem jestem wredny:P)a przy tym być uczuciowa - mógłbym mięc taka dziewczynę:D
Julie: lubię ją za poczucie humoru, jej wybryki, i oczywiście za to jaką przechodzi w tym serialu metamorfozę.. końcówka 3 serii i 4 to dla mnie bomba:) świetna postać i rewelacyjnie zagrana przez Melindę:)

P.S.: inne dziewczyny, np
Marissa jakos mi nie przypadły do gustu - taka trochu pusta bogata dziewczyna..
Summer - czasem fajne teksty, ale to taka trochu przysłowiowa blondynka:)
jeszcze moja uwagę zwróciła Alex - fajna postać, ma cos do zaprezentowania..
kolejna - Theresa - jakos dziwnie ją odbieram, zawsze pojawia sie w serialu i coś sie pieprzy.
Sadie - prócz swojej niezleżności też nei ma nic do pokazania:)
Kirsten - świetny przykład kochajacej matki i żony - podoba mi się ta bohaterka..
Taylor - ogólnie spoko panna, troszkę zwariowana, fajne pomysły ma.. potrafi sie powygłupiać. Ona też mi odpowiada:P

to chyab tyle co mam do powiedzenia na temat ról kobiecych, więcej dziewczyn jakos nie zapadło mi w pamięć;p
Pozdr!=) jak coś to zapraszm na filmwebowskiego bloga:)

Gryzio

Zgadzam się.

RepoK

moze nie najlepsza ale najbardziej optymistyczna i poytywna w odbiorze :)

Pawel_101

Wow! Sie rozpisales! Zgadzam sie z Toba, co do Marissy, Summer (moze i gra "blondynke", ale gdyby jej nie bylo, bylo by tak nudno, smieszna dziewczyna z niej :P), Kaitlin.. starsznie zarozumiala gowniara:), reszty nie chce mi sie komentowac;]
Natomiast uwazam, ze facetow nie dobrali do dziewczyn:
1. sa za niscy (np. Ryan do Marissy, Sandy do Kirsten)
2. sa za starszy (np. Ryan, Seth)
3. fajnych wywalili na poczatku (Luke :D)

Gryzio

no Luke spoko koleś, fajnie grał w tym odcinku co występował Rooney:D "The Third Wheel" o ile się nie mylę:)

RepoK

o tak xD
- szy szy szejkin, szy szejkin ;]
- Luke, wiesz kto śpiewa tą piosenkę?
- Ronneeeeey!!! yeeeahhh!!!

na poczatku go nie cierpiałam, ale potem był spoko :)

RepoK

hehe to widze, że nie jestem sam. Dla mnie również Anna była najlepszą postacią w serialu. Szkoda, że nie zagrała we wszystkich sezonach

Hirutsugi

Eeeee.. bez przesady:), jak Wam sie podobala w 3-cim sezonie? Ja uwazam, ze wygladala zle, bo: 1. pazury jak u mojego kota, 2. kiepska peruczka, badz kiepski fryzjer, ktory przedluzal jej wlosy;]

Gryzio

no faktycznie gorzej jej z taką fryzurą, ale "bez przesady":P i tak jest spoko:F

RepoK

Zgadzam sie Samaire powinna pozostać we wszystkich odcinkach i we wszystkich sezonach serialu "Życie na fali"przy boku Setha,a Summer mogła zostać przy swoim Zacku!Ona dla mnie też jest ulubioną postacią w tym serialu no i oczywiście Seth(Adaś Brody)

RepoK

ja tez lubie postac Anny w the OC lubie tez Summer of kors Setha no i LUke tez swietny:Dpozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones