Samaire Armstrong

Samaire Rhys Armstrong

7,2
1 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samaire Armstrong

patrzę na listę najlepszych aktorek i... ta dziewczyna na pierwszym miejscu?! ludzie, czy wy myślicie narządami rozrodczymi?!
widziałam ją w CSI: Miami, the O.C., It's a boy girl thing, stay alive, not another teen movie. I niczym mnie do siebie nie przekonała, jest jedną z setek aktorek, które wybijają się na ładne oczy, a ZERO talentu.
a to, że to "kinomaniacy" głosują tak, a nie inaczej- jeszcze bardziej razi, ponieważ widać, czego większość oczekuje od aktorek- ładnej dupy. i mam wrażenie, że to im wystarcza. NIESTETY.

trupzkawiorem

1 miejsce?!!?!!! To chyba jakieś jaja. Ta lista jest naprawdę coraz gorsza

trupzkawiorem

Ja wlazlem tutaj zobaczyc co to w ogole za jedna. Jest na pierwszym miejscu a nigdy jej na oczy nie widzialem. Teraz juz rozumiem czemu - seriali nie ogladam a w filmowych g***wnach nie gustuje. LOL

ultimateadventure

Ona chyba jest znana z tego, że jest znana...

użytkownik usunięty
johnny_b__goode

również niepodoba mi się, ze jest ona na pierwyszym miejcsu... ale tak naprawdę wina w tym jak jest licznoa punktacja... ;(
ode mnie 3/10

trupzkawiorem

ee... weszłam na top 100, zobaczyłam zdjęcie tej pani na 1 miejscu i pierwsze co pomyślałam "yyy... kto to jest?" o_O

st_julia

>to samo, nie wiem co o tym myśleć....................

trupzkawiorem

noo może to rzeczywiście głupio ze aktorka z tak małym dorobkiem i tak mało znana jest na pierwszym miejscu , ale ja osobiście widziałam ją w kilku filmach i jest naprawde dobraa .

ana_banana_94

Po prostu przekroczyła 1000 niedawno i ma wysoka średnią, o mało osób głosowała, pewnie sami fani itp. Niedługo spadnie, ludzie beda jej dawali 1 tylko dlatego, żeby nie była na 1 miejscu. Luzik. Meryl wróci na swoją pozycje;)

trupzkawiorem

No ja wlazłem tu z nadzieją, że wy mi powiecie kto to jest xD M.in. na przykładzie takich rankingów widać dlaczego demokracja jest do dupy ;)

Masaru

Nie wiem , tu dwie jakieś całkiem nieznane osóbki wkroczyły w ścisłą czołówkę i dalej się utrzymują. A mnie nachodzi pytanie, co to ma być? Nie wiem czy one nawet zasługują na pierwsza setkę, a z nimi pojawiła się Alysson Lohman a ona już dawno spadł a z nich była najlepsza aktorką...ech szkoda gadać

Masaru

czym sie rozni demokracja od totalitaryzmu?
szaloną jedniostkę łatwiej obalic niz stado szalencow;)

użytkownik usunięty
s_w

Cudowna aktorka. Tłum krzyczy, bo nie rozumie.

trupzkawiorem

To dziala w dwie strony. Wystarczy zobaczyc oceny dennych aktorow z Pamietnikow Wampirow, Gossip Girl i innego takiego crapu. No ale fakt, TYLKO faceci patrza na "dupy" i TYLKO to jest wyznacznikiem oceny...

trupzkawiorem

Czasem warto po prostu trochę poczekać, to spadną w rankingu, i nie zakładać nowych tematów bo wasze żałosne pie*dolenie nic nie da ludzie przez to nie zmądrzeją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones