PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 441
ocen
6,0 10 1 24441
Stay Alive
powrót do forum filmu Stay Alive

w trakcie oglądania filmu wpisałem w google Elżbieta Batory i od razu zamarłem i zrobiło mi się zimno jak przeczytałem kim była w przeszłości w filmie wszystko jest zgodne z jej historią co prowadzi do różnych zastanowień dlatego film był całkiem przekonujący...


Nazywana jest najsłynniejszą seryjną morderczynią w historii Węgier i Słowacji. Nazywana czasami "wampirem z Siedmiogrodu".

ocenił(a) film na 5
hilton13

szczególnie zgodne z prawdą jest to, że mieszkała na plantacji w stanach ;)) http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/historia/elzbieta-batory-legenda-kontra-historia ,1,5255331,wiadomosc.html

ocenił(a) film na 8
lavik

Chodzi mi o samą postać znam jej historie bo urodziła się na Węgrach a nie w Transylwanii jak już chcesz coś udowodnić to chociaż wiarygodne źródło podawaj

ocenił(a) film na 2
hilton13

Hint: powinno być "na Węgrzech" (chyba,że mówimy tu o jakiejś dziwnej, węgierskiej odmianie kamasutry, wtedy "na Węgrach", i to kilku, jak najbardziej).
A większość z tego,co pisze się o Elce to bullshit i nawarstwione przez wieki miejskie legendy. Była postrzelona, ale nie do tego stopnia.

hilton13

Transylwanii... czyli inaczej po prostu, po naszemu Siedmiogród :) Nie mylić Transylwanii z Pensylwanią i wszystkim znanym już Draculą, bo to nie te same czasy nawet. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
hilton13

Horror oglądany z przerwami strasznie traci na jakości, w dodatku kiedy oglądamy go na kompie. Najlepiej zasiąść o 24 w ciemnym pokoju przed telewizorem z płytą na DVD i zakończyć seans o 2 :D O wiele lepszy efekt :D

CAABAG

Co to jest "płyta na DVD", ćwierćinteligencie?

ocenił(a) film na 7
rock79

Twój hejt. Czy ty na prawdę musiałeś skomentować moje 3 wypowiedzi (2 na temat filmów, 1 na temat ciebie) ponieważ cię skrytykowałem, za to że nie ogarnąłeś? Czy na prawdę jesteś takim dzieckiem, że musisz obrażać i wyzywać innych w internecie, aby podnieść się na duchu? Może zamiast podnosić się na duchu powinieneś podnieść poziom swojego wychowania i przemyśleć wszystko jeszcze raz.

CAABAG

Nie krytykuję, tylko obnażam twoje prostactwo. To, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, stanowi fakt niezaprzeczalny i bolesny dla przymiotu człowieka. Brak umiejętności pisania ze zrozumieniem, to już powód do niepokoju. Ale zarzucanie komuś głupoty z powodów w/w jest bez wątpienia aktem desperacji. Przykre, że łączysz w sobie wszystkie te funkcje. Jeżeli obrazą dla ciebie jest stwierdzenie twojej indolencji na podstawie tego co wypociłeś, to może zacznij pisać z sensem, choć nie wróżę ci kariery.

ocenił(a) film na 7
rock79

Kariery w tym czy innym biznesie nie planuję (bo nawet nie wspomniałem o żadnym), za to ty beznadziejnie oceniłeś film, który jest filmem dobrym. Zrobiłeś to używając idiotycznych argumentów, a kiedy zwróciłem ci uwagę, poniesiony emocjami nazwałem cię idiotą, ciebie ruszyło to tak bardzo, że musiałeś sprawdzić moje wypowiedzi na temat innych filmów i skrytykować je, również mnie wyzywając. Nie wiem co gorsze, prostak, czy człowiek, któremu zwykłe kuku sprawia mentalną porażkę i zmusza go do uniżenia się do dna, wypominając oprawcy każde słowo i używając go na swoją korzyść. Przemyśl swe haniebne postępowanie i zostaw mnie w spokoju. Te forum nie jest przeznaczone do internetowych potyczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones