PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 431
ocen
6,0 10 1 24431
Stay Alive
powrót do forum filmu Stay Alive

Jak to sie stalo, że gdy Abigalu i Hutch gdy worcili do auta byl napisa Game Over a pozniej Swink dalej zyl i skoro pokonali Elzbiete i byl taki jakby "Happy End" to po co to zakonczenie w sklepie

ocenił(a) film na 8
elektor197

Swink nie żył, on jakby sobie go wyobraził, a horrory zazwyczaj kończą się źle, znaczy, że wyprodukowali w sklepie grę S.A. i domyślamy się, że ludzie gineli :> Ja tam uwielbiam ten film ;*

ocenił(a) film na 7
Cresta_4

jak mogl go sobie wyobrazic jak potem wracal razem z nimi z tej komnaty xd

ocenił(a) film na 8
elektor197

Dokładnie, a Elcia spłonęła ^.^

ocenił(a) film na 7
Cresta_4

No czyli Abigail i Hutch przezyli i zyli dluugo i szczesliwie :D

ocenił(a) film na 6
elektor197

Hutch nic sobie nie wyobraził... Swink przeżył, jakbyście uważnie oglądali, to byście zauważyli, że jak Elizabeth go "złapała" to był zaplątany w dziką różę, a w grze tej dzikiej róży nie było. A zakończenie po prostu miało dać do myślenia tym, którzy lubią się głowić nad filmem :P

nnyan

A nie zastanawia was że hrabina Batory żyła przecież na Węgrzech i Słowacji - ogólnie mówiąc w tej części Europy, a jej ciało znalazło się w jakimś Amerykańskim zadupiu, w wierzy na cmentarzu ? Trochę mi to nie grało ale przyznam że film oglądałem po piwku to może ominęła mnie cześć w której Hrabina wyemigrowała do Stanów.
Chociaż z tego co pamiętam zginęła w zamurowana w jednej z komnat swojego zamku, więc ?

Sonny_Crockett

Chociaż z tego co pamiętam zginęła w zamurowana w jednej z komnat swojego zamku, więc ?

Amerykanie nawet z europejskiej księżnej zrobią amerykańską.

ocenił(a) film na 8
Destr0

Fikcja na rzecz scenariusza, ot co :). Dla mnie film dobry, przynajmniej coś nowego na tle innych slasherów :)

ILoveRock23

Koleżanka dostaje właśnie ode mnie złotą łopatę za odkopanie wątku sprzed 3 lat. :>

ocenił(a) film na 8
Destr0

Rzadko patrzę na daty, moja skucha xD

użytkownik usunięty
elektor197

Abigail przeżyła, raz dzięki Swinkiemu, a później po uśmierceniu ciała, nie duszy Batory, zaś ona wraca w komicznej scence z wydaniem do sklepów gry Stay Alive. Swink przeżył z prostych przyczyn GAME OVER w grze, ale znajdował się opleciony w różach, które chroniły ich przed złem. Takie są moje przypuszczenia..

użytkownik usunięty

Spalenie jej krwi przez Hutch nie stanowiło zakończenie horroru, a widocznie ukończenie rzekomej gry Happy Endem przez nowo nabytych graczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones