PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 437
ocen
6,0 10 1 24437
Stay Alive
powrót do forum filmu Stay Alive

Czyli że XVI wieczna księżna węgierska powraca w XXI w. z własną grą komputerową, (zabijając tych którzy w nią grają rozjeżdżając ich karetą), całkiem zmyślnie zaprojektowaną wraz z całą oprawą graficzną w zamku z 40 metrową wieżą, jakkolwiek nie wzbudzającej u nikogo żadnych podejrzeń, w samym środku Stanów Zjednoczonych?

To ma sens.

ocenił(a) film na 3
fatbicz

[SPOILER] Na samym końcu gry trup XVI wiecznej Elżbiety Batory podpisuje umowę z tłocznią na masowe wydanie tej gry w Stanach Zjednoczonych. Gra otrzymuje dobre oceny w gazetach (nieznane są losy redaktorów), więc na wydanie tej gry zgadza się także Sony - gra trafia na PlayStation 2. Produkt niestety nie zagościł na Xboxa - Microsoft nie udzielił zgody uzasadniając, że nie ufa węgierskim trupom sprzed pięciuset lat. [/SPOILER]

ocenił(a) film na 1
fatbicz

A ma sens to, że wykręciła sobie gwóźdź z czoła bez używania rąk? A ma sens to, że w filmach i grach po strzale w bak samochód wybucha? Sensu nie ma także wredna dziewczynka która mieszka w kasecie video (idiotka, mogła zamieszkać na "blureju") i zabija ludzi? Filmy nie mają sensu, zwłaszcza horrory.

ocenił(a) film na 1
fatbicz

A JA SIE PYTAM DLACZEGO NIE MA ZERA W SKALI OCEN?!?

ocenił(a) film na 7
J_Galt

Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ten koleś na końcu ożył?! Oo'

ocenił(a) film na 7
Sproquette

Bo wcale nie zginął. Upadł w krzewie róż. Umarła tylko jego postać w grze.

ocenił(a) film na 9
mastrotitta

cholera czego nie ma takiej gry na PC.. Super to wyglądało..

fatbicz

Taak, też mi się podobało, że znaleźli jej posiadłość w Stanach Zjednoczonych! :D I jeszcze te nożyczki...

ewusekr

Może ten twórca gry sprowadził jej zwłoki z Europy, zrobił posiadłość na wzór posiadłości europejskiej itd ?

ocenił(a) film na 6
fatbicz

A byłeś kiedyś w Luizjanie? Spokojnie da się ukryć na tamtych bagnach taką wieżę i cmentarz. Film nie był taki zły. Choć rewelacji też nie było. I wieża nie miała 40 poziomów, najwyżej do wysokości 3-4 piętra :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones